Privát Otília

Privátny dom Otília sa nachádza v centre malebnej dedinky Ždiar. Svojím výzorom a vnútorným zariadením predstavuje typickú architektúru, ktorú môžete vidieť v tomto vysoko horskom prostredí. Ubytovať sa dá v štyroch štýlovo zariadených izbách (4x1, 3x1, 2x2) s balkónom. Súčasťou je sociálne zariadenie (WC, sprcha a umývadlo) a taktiež televízia (SAT) a internet (free WIFI). V podkroví sa nachádza spoločenská miestnosť, ktorá je spojená s kuchynským kútom (plne vybavená kuchyňa) a balkónom (televízia a internet sú samozrejmosťou).

Privát Otília predstavuje ideálne miesto pre oddych, načerpanie nových síl a rodinnú dovolenku. Jeho poloha ponúka ideálny východiskový bod na pešiu a horskú turistiku počas každého ročného obdobia. V bezprostrednej blízkosti sa nachádza reštaurácia (hneď oproti cez ulicu), obchod s potravinami je 10 metrov od domu a autobusová zastávka je cca. 50 metrov.

Leto ponúka veľké možnosti na turistiku, bicyklovanie, jazdu na koni či návštevu skanzenu. V zime si môžete sánkovať, lyžovať a snowbordovať na mnohých svahoch blízkych lyžiarskych stredísk, ktoré sú vhodné pre úplných začiatočníkov, ale aj pre pokročilých. V rámci pobytu u nás môžete získať zľavu na skipasy.

A preto neváhajte už ani chvíľu a príďte si k nám oddýchnuť. Sami zistíte, že sa budete u nás cítiť ako doma a čoskoro sa zaradíte medzi tých, ktorí sa sem neustále vracajú.

Už teraz sa veľmi tešíme na Vašu návštevu!

 

Dvojposteľová izba

 

 

Dvojposteľová izba s možnosťou prísteľku

 

 

Štvorposteľová izba

 

 

Dvojposteľová izba

 

 

Spoločenská miestnosť + kuchyňa